SYM ADX 300 maxiscuter
Sym adx 300 cumpărat de la motosfera in oct 2024. Aprox 7000km in creștere. S-a mers 50-50 oraș-afara. Am fost cu el pe Transalpina, Transfăgărășan, Transbucegi, drumul de poiana, la mare, singur cât și cu pasager și se descurca. Consum real la pompa mixt 3,66l 100km Singura modificare: parbriz dedicat givi. Scuterul a avut o dauna in iulie 2025: a căzut de pe loc pe partea dreapta în urma unei lovituri a altui coleg motociclist in roata spate. Daunele au fost estetice: carena dreapta(poza atașată)și au fost rezolvate la service motosfera. Se vinde pentru că vreau sa schimb categoria. Se poate testa in București s6 Ușor negociabil
2024 | 300 cm3
Sector 6, Bucuresti
ieri 22:31
22 000 RON